Gdy nie wiesz co kupić „jemu” to skorzystaj z naszych rad. Oto one…

Urodziny czy imieniny mężczyzny to ten moment kiedy znów musisz znaleźć świetny pomysł, by go zaskoczyć udanym prezentem. Niestety z roku na rok jest trudniej, zwłaszcza jeśli wydaje Ci się, że wyczerpałaś właściwie wszystkie opcje. Poznaj zatem nasze rady i znajdź inspirację dla siebie. Czasami najprostsze pomysły okazują się tymi najbardziej trafnymi.

Elegancki zestaw do golenia, bo przecież zawsze jest potrzebny

Wysokiej jakości akcesoria i kosmetyki do golenia i po goleniu mają znaczenie, bo dzięki temu można uniknąć wielu podrażnień czy zniwelować prawdopodobieństwo ich pojawienia się. Dlatego elegancki zestaw do golenia to ponadczasowy prezent dla niego. Możesz zdecydować się na taki, który zawiera pędzel do golenia mydło i balsam. Dzięki temu będzie mógł golić się w nieco bardziej tradycyjnym stylu, a gdy dołożysz do tego maszynkę na żyletki, to wreszcie skończy narzekać na tępe ostrza. Jeśli zawsze chciał spróbować tradycyjnego golenia brzytwą to i zestaw do golenia z brzytwą na żyletki będzie świetnym prezentem. W zestawie może być też krem do golenia czy też balsam po goleniu, dzięki któremu mężczyzna o wrażliwej skórze może uniknąć podrażnień.

Kup mu szczególną zdrapkę, dzięki której zrealizujesz przynajmniej niektóre z jego marzeń

Ciekawym pomysłem na prezent może być zdrapka dla niego. To często prezent kupowany na walentynki, który pod polami do zdrapania zawiera wybrane przez Ciebie nagrody, które wpisujesz przy zamówieniu. Tu nie ma przegranych i każde zdrapane pole to jakaś niespodzianka. Może być to spełnienie marzenia o dniu na torze wyścigowym. Oczywiście wtedy taki voucher również musisz wcześniej wykupić. Jedną z pozycji może być kolacja przy świecach, na której zaserwujesz jego ulubione danie albo coś czego zawsze chciał spróbować. Tu jednak w zanadrzu musisz mieć pewną alternatywę, jeśli jednak rzeczywistość rozminie się z oczekiwaniami i potrawa nie zasmakuje. Oczywiście tradycyjnie zdrapka może zawierać też spełnienie jego fantazji albo zagwarantowanie dnia bez narzekania, czy wyjście do kina, gdzie to on wybiera seans, na który się udacie. Pomysły pod zdrapką mogą być naprawdę różnorodne, a taki prezent na pewno będzie nietuzinkowy.

Voucher na przygodę z adrenaliną

Na pewno on ucieszy się z vouchera na przygodę z adrenaliną. Oczywiście możesz wybrać taki voucher, gdzie będzie kilka opcji do wyboru albo wysondować wcześniej co najbardziej go interesuje. Może być to jazda bolidem po torze wyścigowym, ale być może będzie chciał oderwać się od ziemi i postawić na niezapomniany lot szybowcem albo jeszcze więcej adrenaliny czyli skok ze spadochronem. Ciekawym pomysłem może być także wizyta na strzelnicy, jeśli zawsze chciał tego spróbować, ale jakoś nie znalazł czasu. Voucher zmobilizuje go do realizacji planów i jednego z marzeń.

Elegancka biżuteria męska, czyli zegarek albo spinki do mankietów

Nasza propozycja to także męska biżuteria, bo zegarek czy spinki do mankietów to ponadczasowy wybór. Choć spinki nie sprawdzą się dla każdego. Jeśli mężczyzna zakłada garnitur tylko na ważne uroczystości to spinki nie będą najlepszym wyborem. Wtedy lepiej postawić na zegarek, w końcu zawsze można wybrać ten sportowy. Jeśli mężczyzna jest gadżeciarzem, to dobrze jest wybrać dla niego ten wymarzony, na pewno nie może być to zegarek typu podróbka, bo ten go nie ucieszy. Oczywiście w takiej sytuacji niekoniecznie masz odpowiedni budżet, ale przecież zawsze można wziąć droższy prezent na raty. W ten sposób otrzyma wymarzony prezent, a ty nie odczujesz od razu jego ceny i będziesz spłacać go sukcesywnie.

Prezentem może być także wizyta w SPA, w końcu zestresowany na co dzień mężczyzna bardzo chętnie zrelaksuje się na masażu. Tutaj zresztą możesz wybrać pakiet SPA przeznaczony specjalnie dla mężczyzn, który zawiera także np. męski manicure i pedicure, czyli po prostu wypiłowanie i skrócenie paznokci. Znacznie łatwiej jest na pewno gdy mężczyzna ma swoje pasje, bo wtedy kierując się nimi możesz mu podarować coś, co jest z jedną z nich związane.